Os 9481 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 6.28 | ||||
Ahr Třebestovice | 6.32 | 6.32 | |||
Sadská | 6.34 | 6.45 | |||
Hořátev | 6.49 | 6.49 | |||
Nymburk město | 6.53 | 6.54 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 6.58 | 7.01 | |||
Velké Zboží | 7.06 | 7.06 | |||
Poděbrady | 7.08 | 7.09 | |||
Libice nad Cidlinou | 7.14 | 7.15 | |||
Velký Osek | 7.17 | 7.18 | |||
Veltruby | 7.21 | 7.21 | |||
Kolín-Zálabí | 7.25 | 7.25 | |||
Kolín | 7.28 | 7.29 | |||
Hlízov | 7.35 | 7.35 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci