R 941 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.57 | 5.11 | |||
Praha-Vysočany | 5.18 | 5.19 | |||
Lysá nad Labem | 5.41 | 5.42 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 5.53 | 5.55 | |||
Poděbrady | 6.00 | 6.01 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 6.27 | 6.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci