Os 9358 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 22.35 | ||||
Kolín zastávka | 22.37 | 22.38 | |||
Nová Ves u Kolína | 22.41 | 22.41 | |||
Velim | 22.44 | 22.44 | |||
Cerhenice | 22.47 | 22.47 | |||
Pečky | 22.51 | 22.52 | |||
Tatce | 22.54 | 22.54 | |||
Poříčany | 22.58 | 22.59 | |||
Klučov | 23.01 | 23.01 | |||
Český Brod | 23.05 | 23.06 | |||
Rostoklaty | 23.09 | 23.09 | |||
Tuklaty | 23.12 | 23.12 | |||
Úvaly | 23.16 | 23.17 | |||
Praha-Klánovice | 23.20 | 23.20 | |||
Praha-Běchovice střed | 23.24 | 23.24 | |||
Praha-Běchovice | 23.26 | 23.27 | |||
Praha-Dolní Počernice | 23.30 | 23.30 | |||
Praha-Kyje | 23.32 | 23.32 | |||
Praha-Libeň | 23.36 | 23.37 | |||
Praha hlavní nádraží | 23.43 | 23.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci