Os 9355 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.09 | ||||
Praha-Libeň | 21.14 | 21.15 | |||
Praha-Kyje | 21.18 | 21.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 21.20 | 21.20 | |||
Praha-Běchovice | 21.23 | 21.23 | |||
Praha-Běchovice střed | 21.25 | 21.25 | |||
Praha-Klánovice | 21.28 | 21.28 | |||
Úvaly | 21.33 | 21.33 | |||
Tuklaty | 21.37 | 21.37 | |||
Rostoklaty | 21.40 | 21.40 | |||
Český Brod | 21.44 | 21.45 | |||
Klučov | 21.48 | 21.48 | |||
Poříčany | 21.51 | 21.52 | |||
Tatce | 21.55 | 21.55 | |||
Pečky | 21.59 | 22.00 | |||
Cerhenice | 22.03 | 22.03 | |||
Velim | 22.06 | 22.07 | |||
Nová Ves u Kolína | 22.09 | 22.09 | |||
Kolín zastávka | 22.13 | 22.13 | |||
Kolín | 22.16 | 22.54 | |||
Kolín dílny | 22.56 | 22.56 | |||
Starý Kolín | 23.00 | 23.00 | |||
Záboří nad Labem | 23.04 | 23.04 | |||
Týnec nad Labem | 23.06 | 23.06 | |||
Kojice | 23.09 | 23.09 | |||
Chvaletice | 23.11 | 23.11 | |||
Řečany nad Labem | 23.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci