Os 9351 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.09 | ||||
Praha-Libeň | 19.14 | 19.15 | |||
Praha-Kyje | 19.18 | 19.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.20 | 19.20 | |||
Praha-Běchovice | 19.23 | 19.23 | |||
Praha-Běchovice střed | 19.25 | 19.25 | |||
Praha-Klánovice | 19.28 | 19.28 | |||
Úvaly | 19.33 | 19.33 | |||
Tuklaty | 19.37 | 19.37 | |||
Rostoklaty | 19.40 | 19.40 | |||
Český Brod | 19.44 | 19.45 | |||
Klučov | 19.48 | 19.48 | |||
Poříčany | 19.51 | 19.52 | |||
Tatce | 19.55 | 19.55 | |||
Pečky | 19.59 | 20.00 | |||
Cerhenice | 20.03 | 20.03 | |||
Velim | 20.06 | 20.07 | |||
Nová Ves u Kolína | 20.09 | 20.09 | |||
Kolín zastávka | 20.13 | 20.13 | |||
Kolín | 20.16 | 20.33 | |||
Kolín dílny | 20.35 | 20.35 | |||
Starý Kolín | 20.39 | 20.39 | |||
Záboří nad Labem | 20.43 | 20.43 | |||
Týnec nad Labem | 20.45 | 20.45 | |||
Kojice | 20.48 | 20.48 | |||
Chvaletice | 20.50 | 20.50 | |||
Řečany nad Labem | 20.54 | 20.56 | |||
Lhota pod Přeloučí | 20.59 | 20.59 | |||
Přelouč | 21.03 | 21.04 | |||
Valy u Přelouče | 21.07 | 21.07 | |||
Pardubice-Opočínek | 21.10 | 21.10 | |||
Pardubice-Svítkov | 21.13 | 21.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 21.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci