Os 9347 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.09 | ||||
Praha-Libeň | 18.14 | 18.15 | |||
Praha-Kyje | 18.18 | 18.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.20 | 18.20 | |||
Praha-Běchovice | 18.23 | 18.23 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.25 | 18.25 | |||
Praha-Klánovice | 18.28 | 18.28 | |||
Úvaly | 18.33 | 18.33 | |||
Tuklaty | 18.37 | 18.37 | |||
Rostoklaty | 18.40 | 18.40 | |||
Český Brod | 18.44 | 18.45 | |||
Klučov | 18.48 | 18.48 | |||
Poříčany | 18.51 | 18.52 | |||
Tatce | 18.55 | 18.55 | |||
Pečky | 18.59 | 19.00 | |||
Cerhenice | 19.03 | 19.03 | |||
Velim | 19.06 | 19.07 | |||
Nová Ves u Kolína | 19.09 | 19.09 | |||
Kolín zastávka | 19.13 | 19.13 | |||
Kolín | 19.16 | 19.37 | |||
Kolín dílny | 19.39 | 19.39 | |||
Starý Kolín | 19.43 | 19.43 | |||
Záboří nad Labem | 19.47 | 19.47 | |||
Týnec nad Labem | 19.49 | 19.49 | |||
Kojice | 19.52 | 19.52 | |||
Chvaletice | 19.54 | 19.54 | |||
Řečany nad Labem | 19.58 | 20.00 | |||
Lhota pod Přeloučí | 20.03 | 20.03 | |||
Přelouč | 20.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci