Os 9342 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.01 | ||||
Kolín zastávka | 17.03 | 17.04 | |||
Nová Ves u Kolína | 17.07 | 17.07 | |||
Velim | 17.10 | 17.10 | |||
Cerhenice | 17.13 | 17.13 | |||
Pečky | 17.17 | 17.17 | |||
Tatce | 17.20 | 17.20 | |||
Poříčany | 17.24 | 17.27 | |||
Klučov | 17.29 | 17.29 | |||
Český Brod | 17.33 | 17.34 | |||
Rostoklaty | 17.37 | 17.37 | |||
Tuklaty | 17.40 | 17.40 | |||
Úvaly | 17.44 | 17.45 | |||
Praha-Klánovice | 17.48 | 17.48 | |||
Praha-Běchovice střed | 17.52 | 17.52 | |||
Praha-Běchovice | 17.54 | 17.55 | |||
Praha-Dolní Počernice | 17.58 | 17.58 | |||
Praha-Kyje | 18.00 | 18.00 | |||
Praha-Libeň | 18.04 | 18.05 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 18.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci