Os 9267 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 15.03 | ||||
Horní Ledeč | x | 15.05 | 15.05 | ||
Vilémovice | x | 15.10 | 15.10 | ||
Stvořidla | x | 15.13 | 15.13 | ||
Smrčná | x | 15.18 | 15.18 | ||
Mrzkovice | x | 15.22 | 15.22 | ||
Dolní Březinka | x | 15.24 | 15.24 | ||
Světlá nad Sázavou město | 15.28 | 15.28 | |||
Světlá nad Sázavou | 15.31 | 15.33 | |||
Pohleď | x | 15.37 | 15.37 | ||
Okrouhlice | 15.40 | 15.41 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | x | 15.45 | 15.45 | ||
Havlíčkův Brod | 15.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci