Os 9208 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 15.46 | ||||
Světlá nad Sázavou město | 15.48 | 15.48 | |||
Dolní Březinka | x | 15.51 | 15.51 | ||
Mrzkovice | x | 15.53 | 15.53 | ||
Smrčná | x | 15.57 | 15.57 | ||
Stvořidla | x | 16.02 | 16.02 | ||
Vilémovice | x | 16.05 | 16.05 | ||
Horní Ledeč | x | 16.10 | 16.10 | ||
Ledeč nad Sázavou | 16.13 | 16.18 | |||
Chřenovice-Podhradí | x | 16.24 | 16.24 | ||
Chřenovice | x | 16.30 | 16.30 | ||
Budčice | x | 16.33 | 16.33 | ||
Vlastějovice | 16.36 | 16.36 | |||
Laziště | x | 16.38 | 16.38 | ||
Horka nad Sázavou | x | 16.42 | 16.42 | ||
Zruč nad Sázavou | 16.47 | 16.57 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | x | 17.00 | 17.00 | ||
Chabeřice | x | 17.05 | 17.05 | ||
Čížov | x | 17.07 | 17.07 | ||
Střechov nad Sázavou | x | 17.11 | 17.11 | ||
Kácov zastávka | x | 17.16 | 17.16 | ||
Kácov | 17.20 | 17.21 | |||
Vranice | x | 17.26 | 17.26 | ||
Soběšín | x | 17.30 | 17.30 | ||
Český Šternberk zastávka | x | 17.34 | 17.34 | ||
Český Šternberk | x | 17.36 | 17.36 | ||
Malovidy | x | 17.40 | 17.40 | ||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | x | 17.44 | 17.44 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | x | 17.46 | 17.46 | ||
Ledečko | 17.50 | 18.01 | |||
Samopše | x | 18.04 | 18.04 | ||
Sázava | 18.10 | 18.14 | |||
Sázava zastávka | x | 18.16 | 18.16 | ||
Plužiny | x | 18.19 | 18.19 | ||
Stříbrná Skalice | x | 18.23 | 18.23 | ||
Samechov | 18.26 | 18.29 | |||
Vlkovec | x | 18.32 | 18.32 | ||
Chocerady | x | 18.33 | 18.33 | ||
Hvězdonice | 18.37 | 18.38 | |||
Zlenice | x | 18.42 | 18.42 | ||
Lštění | x | 18.45 | 18.45 | ||
Čerčany | 18.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci