Os 9147 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 18.41 | ||||
Čelákovice-Jiřina | 18.47 | 18.47 | |||
Čelákovice | 18.49 | 18.50 | |||
Zeleneč | 18.57 | 18.57 | |||
Praha-Horní Počernice | 19.01 | 19.02 | |||
Praha-Vysočany | 19.10 | 19.11 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.18 | 19.20 | |||
Praha-Vršovice | 19.24 | 19.25 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 19.28 | 19.29 | |||
Praha-Hostivař | 19.33 | 19.34 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 19.36 | 19.37 | |||
Praha-Uhříněves | 19.39 | 19.40 | |||
Praha-Kolovraty | 19.43 | 19.43 | |||
Říčany | 19.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci