Vlak 9083 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Krč | 8.22 | 8.23 | |||
Praha-Braník | 8.27 | 9.00 | |||
Vrané nad Vltavou | 9.15 | 9.36 | |||
Davle | 9.46 | 9.48 | |||
Jílové u Prahy | 10.05 | 10.07 | |||
Krhanice | 10.19 | 10.20 | |||
Týnec nad Sázavou | 10.26 | 10.29 | |||
Čerčany | 10.47 | 11.40 | |||
Hvězdonice | 11.50 | 11.52 | |||
Chocerady | 11.56 | 11.58 | |||
Stříbrná Skalice | 12.06 | 12.08 | |||
Sázava | 12.17 | 12.36 | |||
Ledečko | 12.45 | 12.47 | |||
Český Šternberk zastávka | 13.00 | 13.02 | |||
Kácov | 13.16 |
jede 18.VI., 9.VII., 20.VIII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci