Os 9069 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.55 | ||||
Praha-Vršovice | 19.59 | 20.00 | |||
Praha-Kačerov | 20.04 | 20.04 | |||
Praha-Krč | 20.06 | 20.07 | |||
Praha-Braník | 20.11 | 20.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 20.14 | 20.14 | ||
Praha-Komořany | x | 20.17 | 20.17 | ||
Praha-Zbraslav | x | 20.21 | 20.21 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 20.25 | 20.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 20.28 | 20.31 | |||
Skochovice | x | 20.33 | 20.33 | ||
Davle | 20.39 | 20.40 | |||
Petrov-Chlomek | x | 20.43 | 20.43 | ||
Petrov u Prahy | x | 20.46 | 20.46 | ||
Luka pod Medníkem | x | 20.51 | 20.51 | ||
Jílové u Prahy | 20.58 | 21.05 | |||
Kamenný Přívoz | x | 21.10 | 21.10 | ||
Prosečnice | x | 21.12 | 21.12 | ||
Krhanice | x | 21.17 | 21.17 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 21.21 | 21.21 | ||
Týnec nad Sázavou | 21.24 | 21.34 | |||
Pecerady | x | 21.37 | 21.37 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 21.42 | 21.42 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 21.46 | 21.46 | ||
Čerčany | 21.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci