Os 9058 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 11.12 | ||||
Poříčí nad Sázavou | x | 11.16 | 11.16 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 11.20 | 11.20 | ||
Pecerady | x | 11.24 | 11.25 | ||
Týnec nad Sázavou | 11.28 | 11.29 | |||
Chrást nad Sázavou | x | 11.32 | 11.32 | ||
Krhanice | x | 11.36 | 11.37 | ||
Prosečnice | x | 11.40 | 11.41 | ||
Kamenný Přívoz | x | 11.43 | 11.43 | ||
Jílové u Prahy | 11.48 | 12.02 | |||
Luka pod Medníkem | x | 12.08 | 12.09 | ||
Petrov u Prahy | x | 12.14 | 12.15 | ||
Petrov-Chlomek | x | 12.17 | 12.17 | ||
Davle | 12.20 | 12.21 | |||
Skochovice | x | 12.28 | 12.28 | ||
Vrané nad Vltavou | 12.31 | 12.32 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 12.35 | 12.35 | ||
Praha-Zbraslav | x | 12.38 | 12.39 | ||
Praha-Komořany | x | 12.42 | 12.42 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 12.45 | 12.45 | ||
Praha-Braník | 12.48 | 12.49 | |||
Praha-Krč | 12.53 | 12.53 | |||
Praha-Kačerov | 12.56 | 12.56 | |||
Praha-Vršovice | 13.00 | 13.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci