Os 9016 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 17.06 | ||||
Poříčí nad Sázavou | 17.10 | 17.10 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 17.14 | 17.15 | |||
Pecerady | 17.19 | 17.19 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.23 | 17.24 | |||
Chrást nad Sázavou | 17.26 | 17.27 | |||
Krhanice | 17.31 | 17.31 | |||
Prosečnice | 17.35 | 17.36 | |||
Kamenný Přívoz | 17.38 | 17.38 | |||
Jílové u Prahy | 17.43 | 18.00 | |||
Luka pod Medníkem | 18.06 | 18.06 | |||
Petrov u Prahy | 18.12 | 18.12 | |||
Petrov-Chlomek | 18.15 | 18.15 | |||
Davle | 18.18 | 18.19 | |||
Skochovice | 18.25 | 18.26 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.29 | 18.30 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 18.33 | 18.33 | |||
Praha-Zbraslav | 18.36 | 18.37 | |||
Praha-Komořany | 18.40 | 18.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.44 | 18.44 | |||
Praha-Braník | 18.48 | 18.49 | |||
Praha-Krč | 18.52 | 18.53 | |||
Praha-Kačerov | 18.55 | 18.55 | |||
Praha-Vršovice | 19.00 | 19.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.05 | 19.21 | |||
Praha-Libeň | 19.27 | 19.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci