Os 9013 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.55 | ||||
Praha-Vršovice | 15.59 | 16.00 | |||
Praha-Kačerov | 16.04 | 16.04 | |||
Praha-Krč | 16.06 | 16.07 | |||
Praha-Braník | 16.11 | 16.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 16.14 | 16.14 | ||
Praha-Komořany | x | 16.17 | 16.17 | ||
Praha-Zbraslav | x | 16.21 | 16.21 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 16.25 | 16.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 16.28 | 16.29 | |||
Skochovice | x | 16.31 | 16.31 | ||
Davle | 16.37 | 16.38 | |||
Petrov-Chlomek | x | 16.41 | 16.41 | ||
Petrov u Prahy | x | 16.44 | 16.44 | ||
Luka pod Medníkem | x | 16.49 | 16.49 | ||
Jílové u Prahy | 16.56 | 16.57 | |||
Kamenný Přívoz | x | 17.02 | 17.02 | ||
Prosečnice | x | 17.04 | 17.04 | ||
Krhanice | x | 17.09 | 17.09 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 17.13 | 17.13 | ||
Týnec nad Sázavou | 17.16 | 17.34 | |||
Pecerady | x | 17.37 | 17.37 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 17.42 | 17.42 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 17.46 | 17.46 | ||
Čerčany | 17.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci