Os 8953 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.08 | ||||
Plzeň-Koterov | 20.13 | 20.14 | |||
Starý Plzenec | 20.20 | 20.21 | |||
Šťáhlavy | x | 20.24 | 20.24 | ||
Nezvěstice | 20.27 | 20.28 | |||
Zdemyslice | x | 20.32 | 20.32 | ||
Blovice | 20.35 | 20.36 | |||
Ždírec u Plzně | 20.40 | 20.41 | |||
Srby | x | 20.44 | 20.44 | ||
Nepomuk | 20.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci