Os 8913 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + B249 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.08 | ||||
Plzeň-Koterov | 17.13 | 17.14 | |||
Starý Plzenec | 17.20 | 17.22 | |||
Šťáhlavy | 17.25 | 17.26 | |||
Nezvěstice | 17.29 | 17.30 | |||
Zdemyslice | 17.34 | 17.34 | |||
Blovice | 17.37 | 17.39 | |||
Ždírec u Plzně | 17.43 | 17.43 | |||
Srby | 17.46 | 17.47 | |||
Nepomuk | 17.50 | 17.51 | |||
Mileč | 17.55 | 17.55 | |||
Nekvasovy | 17.58 | 17.58 | |||
Kovčín | 18.01 | 18.01 | |||
Pačejov | 18.04 | 18.04 | |||
Jetenovice | 18.08 | 18.08 | |||
Velký Bor | 18.12 | 18.12 | |||
Horažďovice předměstí | 18.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci