Os 8901 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.08 | ||||
Plzeň-Koterov | 7.13 | 7.14 | |||
Starý Plzenec | 7.20 | 7.22 | |||
Šťáhlavy | 7.25 | 7.26 | |||
Nezvěstice | 7.29 | 7.30 | |||
Zdemyslice | 7.34 | 7.34 | |||
Blovice | 7.37 | 7.39 | |||
Ždírec u Plzně | 7.43 | 7.43 | |||
Srby | 7.46 | 7.47 | |||
Nepomuk | 7.50 | 7.51 | |||
Mileč | 7.55 | 7.55 | |||
Nekvasovy | 7.58 | 7.58 | |||
Kovčín | 8.01 | 8.01 | |||
Pačejov | 8.04 | 8.04 | |||
Jetenovice | 8.08 | 8.08 | |||
Velký Bor | 8.12 | 8.12 | |||
Horažďovice předměstí | 8.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci