Os 8864 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.17 | ||||
Praha-Smíchov | 22.24 | 22.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 22.30 | 22.30 | |||
Praha-Radotín | 22.33 | 22.33 | |||
Černošice | 22.38 | 22.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.40 | 22.41 | |||
Všenory | 22.43 | 22.44 | |||
Dobřichovice | 22.45 | 22.46 | |||
Řevnice | 22.49 | 22.50 | |||
Zadní Třebaň | 22.53 | 22.53 | |||
Karlštejn | 22.57 | 22.58 | |||
Srbsko | 23.01 | 23.02 | |||
Beroun | 23.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci