Os 8824 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.27 | 9.47 | |||
Praha-Smíchov | 9.54 | 9.55 | |||
Praha-Velká Chuchle | 10.00 | 10.00 | |||
Praha-Radotín | 10.03 | 10.03 | |||
Černošice | 10.08 | 10.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 10.10 | 10.11 | |||
Všenory | 10.13 | 10.14 | |||
Dobřichovice | 10.15 | 10.16 | |||
Řevnice | 10.19 | 10.20 | |||
Zadní Třebaň | 10.23 | 10.23 | |||
Karlštejn | 10.27 | 10.28 | |||
Srbsko | 10.31 | 10.32 | |||
Beroun | 10.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci