Os 8804 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.47 | ||||
Praha-Smíchov | 4.54 | 4.55 | |||
Praha-Velká Chuchle | 5.00 | 5.00 | |||
Praha-Radotín | 5.03 | 5.03 | |||
Černošice | 5.08 | 5.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 5.10 | 5.11 | |||
Všenory | 5.13 | 5.14 | |||
Dobřichovice | 5.15 | 5.16 | |||
Řevnice | 5.19 | 5.20 | |||
Zadní Třebaň | 5.23 | 5.23 | |||
Karlštejn | 5.27 | 5.28 | |||
Srbsko | 5.31 | 5.32 | |||
Beroun | 5.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci