Os 8747 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 7.49 | ||||
Pohledští Dvořáci | x | 7.53 | 7.53 | ||
Pohled | 7.56 | 7.57 | |||
Stříbrné Hory | 7.59 | 7.59 | |||
Přibyslav zastávka | 8.02 | 8.03 | |||
Přibyslav | 8.05 | 8.06 | |||
Ronov nad Sázavou | 8.08 | 8.09 | |||
Nížkov | 8.11 | 8.11 | |||
Sázava u Žďáru | 8.15 | 8.16 | |||
Hamry nad Sázavou | 8.19 | 8.20 | |||
Žďár nad Sázavou | 8.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci