Os 8743 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 5.51 | ||||
Pohledští Dvořáci | 5.55 | 5.55 | |||
Pohled | 5.58 | 5.59 | |||
Stříbrné Hory | 6.01 | 6.01 | |||
Přibyslav zastávka | 6.04 | 6.04 | |||
Přibyslav | 6.06 | 6.07 | |||
Ronov nad Sázavou | 6.10 | 6.10 | |||
Nížkov | 6.12 | 6.12 | |||
Sázava u Žďáru | 6.16 | 6.17 | |||
Hamry nad Sázavou | 6.20 | 6.21 | |||
Žďár nad Sázavou | 6.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci