Os 8705 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 7.51 | ||||
Vlkov nad Lužnicí | x | 7.56 | 7.56 | ||
Frahelž | x | 7.59 | 7.59 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 8.03 | 8.06 | |||
Lužnice | x | 8.11 | 8.11 | ||
Třeboň | 8.15 | 8.16 | |||
Třeboň lázně | x | 8.19 | 8.19 | ||
Majdalena zastávka | x | 8.26 | 8.26 | ||
Majdalena | 8.28 | 8.29 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 8.35 | 8.36 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 8.38 | 8.38 | ||
Hrdlořezy | x | 8.40 | 8.40 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 8.43 | 8.43 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 8.48 | 8.49 | |||
České Velenice | 8.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci