R 870 „Punkva“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 660 + 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.57 | ||||
Blansko | 11.17 | 11.18 | |||
Skalice nad Svitavou | 11.28 | 11.30 | |||
Letovice | 11.37 | 11.38 | |||
Březová nad Svitavou | 11.45 | 11.46 | |||
Svitavy | 11.57 | 12.00 | |||
Česká Třebová | 12.11 | 12.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.22 | 12.23 | |||
Choceň | 12.34 | 12.35 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.54 | 12.56 | |||
Přelouč | 13.04 | 13.07 | |||
Kolín | 13.22 | 13.24 | |||
Praha-Libeň | 13.57 | 13.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.04 | 14.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci