R 869 „Špilberk“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.45 | 13.55 | |||
Praha-Libeň | 14.01 | 14.02 | |||
Kolín | 14.33 | 14.35 | |||
Přelouč | 14.50 | 14.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.00 | 15.04 | |||
Choceň | 15.22 | 15.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.37 | 15.38 | |||
Česká Třebová | 15.47 | 15.48 | |||
Svitavy | 15.58 | 15.59 | |||
Březová nad Svitavou | 16.10 | 16.11 | |||
Letovice | 16.18 | 16.19 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.27 | 16.29 | |||
Blansko | 16.39 | 16.41 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci