Os 8663 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.39 | ||||
Kolín dílny | 18.41 | 18.41 | |||
Starý Kolín | 18.45 | 18.45 | |||
Záboří nad Labem | 18.49 | 18.49 | |||
Týnec nad Labem | 18.51 | 18.51 | |||
Kojice | 18.54 | 18.54 | |||
Chvaletice | 18.56 | 18.56 | |||
Řečany nad Labem | 19.00 | 19.00 | |||
Lhota pod Přeloučí | 19.03 | 19.03 | |||
Přelouč | 19.07 | 19.08 | |||
Valy u Přelouče | 19.11 | 19.11 | |||
Pardubice-Opočínek | 19.14 | 19.14 | |||
Pardubice-Svítkov | 19.17 | 19.18 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci