Os 8660 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.31 | ||||
Pardubice-Svítkov | 20.34 | 20.34 | |||
Pardubice-Opočínek | 20.37 | 20.37 | |||
Valy u Přelouče | 20.40 | 20.41 | |||
Přelouč | 20.44 | 20.47 | |||
Lhota pod Přeloučí | 20.50 | 20.50 | |||
Řečany nad Labem | 20.53 | 20.54 | |||
Chvaletice | 20.57 | 20.58 | |||
Kojice | 21.00 | 21.00 | |||
Týnec nad Labem | 21.02 | 21.03 | |||
Záboří nad Labem | 21.05 | 21.05 | |||
Starý Kolín | 21.09 | 21.09 | |||
Kolín dílny | 21.13 | 21.13 | |||
Kolín | 21.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci