Os 8652 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.31 | ||||
Pardubice-Svítkov | 12.34 | 12.34 | |||
Pardubice-Opočínek | 12.37 | 12.37 | |||
Valy u Přelouče | 12.40 | 12.41 | |||
Přelouč | 12.44 | 12.47 | |||
Lhota pod Přeloučí | 12.50 | 12.50 | |||
Řečany nad Labem | 12.53 | 12.54 | |||
Chvaletice | 12.57 | 12.58 | |||
Kojice | 13.00 | 13.00 | |||
Týnec nad Labem | 13.02 | 13.03 | |||
Záboří nad Labem | 13.05 | 13.05 | |||
Starý Kolín | 13.09 | 13.09 | |||
Kolín dílny | 13.13 | 13.13 | |||
Kolín | 13.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci