Os 8651 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 4.16 | ||||
Kolín dílny | 4.18 | 4.18 | |||
Starý Kolín | 4.22 | 4.22 | |||
Záboří nad Labem | 4.26 | 4.26 | |||
Týnec nad Labem | 4.28 | 4.28 | |||
Kojice | 4.31 | 4.31 | |||
Chvaletice | 4.33 | 4.33 | |||
Řečany nad Labem | 4.37 | 4.37 | |||
Lhota pod Přeloučí | 4.40 | 4.40 | |||
Přelouč | 4.44 | 4.45 | |||
Valy u Přelouče | 4.48 | 4.48 | |||
Pardubice-Opočínek | 4.51 | 4.51 | |||
Pardubice-Svítkov | 4.54 | 4.55 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 4.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci