Os 8609 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.39 | ||||
Praha-Libeň | 11.44 | 11.45 | |||
Praha-Kyje | 11.48 | 11.48 | |||
Praha-Dolní Počernice | 11.50 | 11.50 | |||
Praha-Běchovice | 11.53 | 11.53 | |||
Praha-Běchovice střed | 11.55 | 11.55 | |||
Praha-Klánovice | 11.58 | 11.58 | |||
Úvaly | 12.03 | 12.03 | |||
Tuklaty | 12.07 | 12.07 | |||
Rostoklaty | 12.10 | 12.10 | |||
Český Brod | 12.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci