Os 8373 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 20.47 | ||||
Jihlava město | 20.50 | 20.50 | |||
Jihlava-Staré Hory | 20.52 | 20.53 | |||
Rantířov | 20.58 | 20.58 | |||
Dvorce | 21.02 | 21.02 | |||
Kostelec u Jihlavy | 21.07 | 21.11 | |||
Dolní Cerekev | 21.14 | 21.14 | |||
Batelov | 21.20 | 21.21 | |||
Švábov | 21.25 | 21.25 | |||
Horní Cerekev | 21.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci