R 833 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bd264 + B249 + Bee272 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.02 | ||||
Vyškov na Moravě | 13.38 | 13.45 | |||
Kojetín | 14.09 | 14.10 | |||
Přerov | 14.25 | 14.27 | |||
Hranice na Moravě | 14.44 | 14.45 | |||
Suchdol nad Odrou | 14.58 | 14.59 | |||
Studénka | 15.07 | 15.08 | |||
Ostrava-Svinov | 15.18 | 15.20 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 15.27 | 15.28 | |||
Bohumín | 15.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci