Os 8325 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 19.05 | ||||
Popelín | 19.09 | 19.10 | |||
Bednáreček | x | 19.13 | 19.13 | ||
Bednárec | x | 19.19 | 19.19 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 19.22 | 19.25 | |||
Rodvínov | x | 19.29 | 19.29 | ||
Jindřichův Hradec | 19.36 | 19.40 | |||
Děbolín | x | 19.45 | 19.45 | ||
Mnich | x | 19.52 | 19.52 | ||
Kardašova Řečice | 19.55 | 20.00 | |||
Doňov | 20.06 | 20.07 | |||
Řípec | x | 20.13 | 20.13 | ||
Veselí nad Lužnicí | 20.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci