Os 8286 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 20.08 | ||||
Chotoviny | 20.16 | 20.17 | |||
Sudoměřice u Tábora | x | 20.21 | 20.21 | ||
Mezno | x | 20.25 | 20.25 | ||
Střezimíř | 20.30 | 20.31 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 20.34 | 20.34 | ||
Ješetice | 20.37 | 20.39 | |||
Heřmaničky | 20.45 | 20.48 | |||
Votice | x | 20.54 | 20.54 | ||
Olbramovice | 20.58 | 20.59 | |||
Tomice | x | 21.04 | 21.04 | ||
Bystřice u Benešova | x | 21.09 | 21.09 | ||
Benešov u Prahy | 21.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci