Os 8269 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 8.19 | ||||
Bystřice u Benešova | x | 8.24 | 8.24 | ||
Tomice | x | 8.29 | 8.29 | ||
Olbramovice | 8.34 | 8.35 | |||
Votice | x | 8.39 | 8.39 | ||
Heřmaničky | 8.45 | 8.46 | |||
Ješetice | 8.51 | 8.51 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 8.54 | 8.54 | ||
Střezimíř | 8.57 | 8.58 | |||
Mezno | x | 9.02 | 9.02 | ||
Sudoměřice u Tábora | x | 9.06 | 9.06 | ||
Chotoviny | 9.10 | 9.11 | |||
Tábor | 9.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci