Os 8262 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.08 | ||||
Chotoviny | 6.16 | 6.17 | |||
Sudoměřice u Tábora | x | 6.21 | 6.21 | ||
Mezno | x | 6.25 | 6.25 | ||
Střezimíř | 6.30 | 6.31 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 6.34 | 6.34 | ||
Ješetice | 6.37 | 6.39 | |||
Heřmaničky | 6.45 | 6.45 | |||
Votice | x | 6.51 | 6.51 | ||
Olbramovice | 6.55 | 6.58 | |||
Tomice | x | 7.02 | 7.02 | ||
Bystřice u Benešova | x | 7.08 | 7.08 | ||
Benešov u Prahy | 7.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci