Os 8261 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 4.10 | ||||
Bystřice u Benešova | x | 4.15 | 4.15 | ||
Tomice | x | 4.20 | 4.20 | ||
Olbramovice | 4.25 | 4.26 | |||
Votice | x | 4.30 | 4.30 | ||
Heřmaničky | 4.36 | 4.37 | |||
Ješetice | 4.42 | 4.43 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 4.46 | 4.46 | ||
Střezimíř | 4.49 | 4.49 | |||
Mezno | x | 4.54 | 4.54 | ||
Sudoměřice u Tábora | x | 4.57 | 4.57 | ||
Chotoviny | 5.02 | 5.02 | |||
Tábor | 5.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci