R 817 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Ds952 + B249 + Bd264 + B249 + Bee272 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.36 | ||||
Šakvice | 20.57 | 20.59 | |||
Zaječí | 21.03 | 21.04 | |||
Podivín | 21.10 | 21.11 | |||
Břeclav | 21.20 | 21.28 | |||
Hodonín | 21.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci