Rx 809 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.19 | 12.36 | |||
Šakvice | 12.57 | 12.59 | |||
Zaječí | 13.03 | 13.04 | |||
Podivín | 13.10 | 13.11 | |||
Břeclav | 13.20 | 13.28 | |||
Hodonín | 13.40 | 13.42 | |||
Moravský Písek | 13.52 | 13.54 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.00 | 14.02 | |||
Otrokovice | 14.12 | 14.14 | |||
Hulín | 14.21 | 14.23 | |||
Přerov | 14.32 | 14.34 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 14.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci