Rx 803 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 661 + 660 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.36 | ||||
Šakvice | 6.57 | 6.59 | |||
Zaječí | 7.03 | 7.04 | |||
Podivín | 7.10 | 7.11 | |||
Břeclav | 7.20 | 7.28 | |||
Hodonín | 7.40 | 7.42 | |||
Moravský Písek | 7.52 | 7.54 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.00 | 8.02 | |||
Otrokovice | 8.12 | 8.14 | |||
Hulín | 8.21 | 8.23 | |||
Přerov | 8.32 | 8.34 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 8.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci