Os 8021 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 4.50 | ||||
Heřmaň obec | 4.52 | 4.53 | |||
Skály | 4.56 | 4.56 | |||
Protivín | 4.59 | 5.13 | |||
Protivín zastávka | 5.15 | 5.15 | |||
Milenovice | 5.18 | 5.18 | |||
Číčenice | 5.21 | 5.45 | |||
Záblatíčko | 5.50 | 5.50 | |||
Dívčice | 5.55 | 5.56 | |||
Zbudov | 5.58 | 5.59 | |||
Zliv | 6.03 | 6.04 | |||
Hluboká nad Vltavou | 6.10 | 6.13 | |||
České Budějovice severní zastávka | 6.22 | 6.22 | |||
České Budějovice | 6.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci