Os 8010 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.28 | ||||
České Budějovice severní zastávka | x | 12.31 | 12.31 | ||
Hluboká nad Vltavou | 12.35 | 12.38 | |||
Zliv | 12.43 | 12.44 | |||
Zbudov | x | 12.48 | 12.48 | ||
Dívčice | 12.50 | 12.51 | |||
Záblatíčko | x | 12.54 | 12.54 | ||
Číčenice | 12.58 | 13.01 | |||
Milenovice | x | 13.03 | 13.03 | ||
Protivín zastávka | x | 13.06 | 13.06 | ||
Protivín | 13.08 | 13.09 | |||
Skály | x | 13.12 | 13.12 | ||
Heřmaň obec | x | 13.15 | 13.15 | ||
Ražice | 13.18 | 13.19 | |||
Sudoměř u Písku | x | 13.22 | 13.22 | ||
Čejetice | 13.25 | 13.26 | |||
Modlešovice | x | 13.28 | 13.28 | ||
Strakonice | 13.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci