Os 7934 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 21.30 | ||||
Dobrá Voda u Březnice | x | 21.33 | 21.33 | ||
Myslín | x | 21.37 | 21.37 | ||
Mirovice | 21.40 | 21.41 | |||
Horní Nerestce | x | 21.44 | 21.44 | ||
Čimelice | x | 21.48 | 21.49 | ||
Smetanova Lhota | x | 21.52 | 21.52 | ||
Dolní Ostrovec | x | 21.57 | 21.57 | ||
Vráž u Písku | x | 22.00 | 22.01 | ||
Čížová | 22.07 | 22.09 | |||
Písek-Dobešice | x | 22.12 | 22.12 | ||
Písek zastávka | x | 22.15 | 22.15 | ||
Písek | 22.18 | 22.30 | |||
Putim | 22.34 | 22.35 | |||
Heřmaň | x | 22.38 | 22.38 | ||
Protivín | 22.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci