Os 7821 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.14 | ||||
Plzeň-Doubravka | 18.18 | 18.19 | |||
Chrást u Plzně | 18.27 | 18.28 | |||
Dýšina-Horomyslice | 18.30 | 18.30 | |||
Ejpovice | 18.33 | 18.33 | |||
Klabava | 18.36 | 18.36 | |||
Rokycany | 18.39 | 18.41 | |||
Svojkovice | 18.45 | 18.46 | |||
Holoubkov | 18.49 | 18.49 | |||
Mýto | 18.52 | 18.52 | |||
Kařízek | 18.55 | 18.55 | |||
Kařez | 18.58 | 18.58 | |||
Cerhovice | 19.02 | 19.03 | |||
Hořovice | 19.07 | 19.08 | |||
Praskolesy | 19.11 | 19.12 | |||
Stašov | 19.14 | 19.15 | |||
Zdice | 19.18 | 19.18 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 19.21 | 19.21 | |||
Králův Dvůr | 19.23 | 19.24 | |||
Beroun | 19.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci