Os 7809 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.14 | ||||
Plzeň-Doubravka | 13.18 | 13.19 | |||
Chrást u Plzně | 13.27 | 13.28 | |||
Dýšina-Horomyslice | 13.30 | 13.30 | |||
Ejpovice | 13.33 | 13.33 | |||
Klabava | 13.36 | 13.36 | |||
Rokycany | 13.39 | 13.41 | |||
Svojkovice | 13.45 | 13.46 | |||
Holoubkov | 13.49 | 13.49 | |||
Mýto | 13.52 | 13.52 | |||
Kařízek | 13.55 | 13.55 | |||
Kařez | 13.58 | 13.58 | |||
Cerhovice | 14.02 | 14.03 | |||
Hořovice | 14.07 | 14.08 | |||
Praskolesy | 14.11 | 14.12 | |||
Stašov | 14.14 | 14.15 | |||
Zdice | 14.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci