Rx 779 „Špičák“ | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xB249 + 2xBdtee276 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 16.45 | ||||
Železná Ruda centrum | 16.49 | 16.49 | |||
Železná Ruda město | 16.51 | 16.53 | |||
Špičák | 16.57 | 16.59 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 17.04 | 17.05 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 17.11 | 17.12 | |||
Zelená Lhota | 17.19 | 17.20 | |||
Dešenice | 17.27 | 17.28 | |||
Nýrsko | 17.32 | 17.34 | |||
Janovice nad Úhlavou | 17.43 | 17.44 | |||
Bezděkov u Klatov | 17.48 | 17.49 | |||
Klatovy | 17.53 | 18.06 | |||
Švihov u Klatov | 18.14 | 18.15 | |||
Přeštice | 18.27 | 18.28 | |||
Chlumčany u Dobřan | 18.34 | 18.35 | |||
Dobřany | 18.39 | 18.41 | |||
Plzeň zastávka | 18.52 | 18.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.56 | 19.07 | |||
Rokycany | 19.26 | 19.28 | |||
Kařez | 19.38 | 19.39 | |||
Hořovice | 19.45 | 19.47 | |||
Beroun | 20.02 | 20.04 | |||
Praha-Smíchov | 20.33 | 20.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.41 | 21.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci