Os 7732 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 16.50 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 16.54 | 16.54 | ||
Lašovice | 16.57 | 17.00 | |||
Pustověty | x | 17.03 | 17.03 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 17.07 | 17.07 | ||
Křivoklát | x | 17.09 | 17.09 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 17.12 | 17.13 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 17.19 | 17.19 | ||
Zbečno | 17.22 | 17.32 | |||
Račice nad Berounkou | x | 17.34 | 17.34 | ||
Žloukovice | x | 17.37 | 17.37 | ||
Nižbor | 17.41 | 17.42 | |||
Hýskov | 17.46 | 17.47 | |||
Beroun-Závodí | 17.52 | 17.53 | |||
Beroun | 17.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci