Os 7728 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 15.05 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 15.09 | 15.09 | ||
Lašovice | 15.12 | 15.13 | |||
Pustověty | x | 15.16 | 15.16 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 15.20 | 15.20 | ||
Křivoklát | x | 15.22 | 15.22 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 15.25 | 15.26 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 15.31 | 15.31 | ||
Zbečno | 15.35 | 15.36 | |||
Račice nad Berounkou | x | 15.39 | 15.39 | ||
Žloukovice | x | 15.42 | 15.42 | ||
Nižbor | 15.46 | 15.46 | |||
Hýskov | 15.51 | 15.51 | |||
Beroun-Závodí | 15.56 | 15.57 | |||
Beroun | 16.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci