Vlak 7702 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lužná u Rakovníka | 14.40 | ||||
Rakovník | 14.54 | 15.05 | |||
Křivoklát | 15.20 | 15.35 | |||
Nižbor | 15.56 | 15.57 | |||
Beroun | 16.08 | 17.09 | |||
Praha-Smíchov | 17.44 | 17.49 | |||
Praha-Vršovice | 17.58 | 18.06 | |||
Praha-Braník | 18.18 |
jede 26., 27.III., 6.VIII., 1.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci